markalar

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"3000","scroll_speed":"600","pause_on_hover":"true","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"true","swipe_on":"true","mouse_draggable":"true","rtl_mode":"false"}

Altyol’ u seviyoruz çünkü Altyol butik ajans kavramının hakkını veren, inanılmaz esnek, enerjisi yüksek ve çeviktir. Ihtiyaçlarımız doğrultusunda hazırladıkları projeye özel çözümlerine alışılmışın dışında da bakış açıları katmaktan çekinmeyen, farklılık katan ve keyifle çalıştığımız bir ajanstır.

CMI Lead, Strategy & Insights Director - Yıldız Holding (Ülker)

Altyol’dan hizmet aldığımızda sadece bir araştırma raporuna değil, aksiyona çevirebildiğimiz iç görülere ve yaratıcı fikirlere de sahip oluyoruz. Üstelik Altyol’da kendimizi evimizde gibi hissediyoruz.

Consumer Insight Group Head - Hayat Kimya

Pazarlama dünyasını müşteri olarak da deneyimlemiş tecrübeli bir araştırma ekibiyle birlikteyiz. Bizimle empati kurabilmeleri hızlı yol almamızı sağlıyor.

Consumer Insight Manager - Türk Telekom

Alternatif yolları birlikte keşfettiğimiz markalar…